تبلیغات
وبسایت تخصصی رپ و هیپ هاپ - خبر هایی از آلبوم جدید امینم
وب سایت ملی موسیقی هیپ هاپ، آر اند بی، رپ و رگیوب سایت ملی موسیقی هیپ هاپ، آر اند بی، رپ و رگیوب سایت ملی موسیقی هیپ هاپ، آر اند بی، رپ و رگی

Hip-Hop Music

عضو جستجوگر سایتها و وبلاگهای فارسی زبان

...اخبار... :: خبر هایی از آلبوم جدید امینم
King Mathers نام آلبوم بعدی رپر معروف امینم است. از چند ماه پیش شایعه بوده كه نام آلبوم جدید امینم King Mathers (پادشاه مترز) خواهد بود، ولی با این وجود به طور قطعی نمیشه گفت نام آلبوم جدید امینم همین خواهد ماند.
تقریباً از اواسط سال 2007 بود كه خبر هایی از آلبوم جدید امینم پخش شد. كه ابتداً این خبر رد، ولی اخیراً از طرف كمپانی شیدی ركوردز (Shady Records) و افتر مت (‍Aftermath) كه منتشر كننده ی آهنگ های امینم بوده اند این خبر تایید شد.
اگر چه در سال 2004 شایعه شده بود آلبوم Encore آخرین آلبوم امینم است؛ و البته از طرف خود امنینم رد می شه، هنوز كسی نمی دونست كه كی قراره امینم دوباره شروع كنه. ولی حالا مشخصه كه King Mathers تا تابستون امسال منتشر می شه. اما روز دقیقی رو براش انتخاب نكردن.
پیرامون همین مسثله من مطلبی رو تهیه كردم كه در حقیقت ترجمه ی خودم از مقاله ای در وبسایت مشهور و معتبر Wikipedia است. می تونید در"ادامه ی مطلب" برگردان پارسی این خبر رو بخونید. برای مطالعه ی متن انگلیسی هم از این لینك استفاده كنید: King Mathers - from Wikipedia

خبر هایی حاكی از این است كه امینم همراه با T.I رپر معروف، در حال تهیه سه آهنگ با یكدیگر هستند. دو تا از این آهنگ ها برای آلبوم جدید T.I یعنی T.I vs. T.I.P انتخاب شده. و یكی دیگر برای آلبوم جدید امینم. T.I طی مصاحبه ای گفت در آهنگی كه برای آلبوم King Mathers تهیه شده، حضور دارد.
در تاریخ 24 می 2007، "50Cent" از اعضای كمپانی Aftermath Entertainment و Shady Records اعلام كرد، امینم در حال تهیه ی آلبومی انفرادی است، اما او تاریخ انتشار آن را قید نكرد. وی همچنین گفت او نیز در این آلبوم همكاری خواهد كرد؛ در واقع "50Cent" در مصاحبه با مجله ی انگلیسی "Loaded" گفت كه او هم اكنون آهنگی را برای آلبوم كینگ مترز آماده كرده. دیگر عضو كمپانی، Cashis هم خبر انتشار آلبوم كینگ مترز را تایید كرد. و گفت آلبوم سال 2007 منتشر می شود و خودش هم در آلبوم شركت دازد.
در یكم اوت 2007، سخنگوی امینم، "Dennis Dennehy" گفت هیچ آلبومی برای سال 2007 برنامه ریزی نشده. و ادعا كرد كه وبسایت KingMathers.com وبسایتی جعلی است. ولی با وجود این تولید آلبوم جدید امینم را رد نركرد.
در مصاحبه با سایت HipHopDX.com ، Stat Quo كه او هم عضو كمپانی امینم است. تایید كرد آلبوم امینم منتشر خواهد شد.
در 12 سپتامبر 2007 امینم به وسیله ی ایستگاه رادیویی Hot 97 در نیویورك در حین تبریك آلبوم جدبد 50Cent یعنی "Curtis" كه روز قبل پخش شده بود، گفت خودش هم در بیم شك است كه آیا آلبوم بعدی اش را منتشر كند یا نه. اما در همان ماه Dr.Dre تهیه كننده ی امینم، در گفتگو با Los Angeles Times گفت با وجود اینكه خودش آلبومی در دست تهیه دارد ولی دو ماه آینده را به كامل كردن آلبوم امینم اختصاص خواهد داد.
در گفتگویی كه اخیراى با Bizarre از اعضای گروه D12 انجام شده، وی عنوان كرده است كه آلبوم جدید D12 كه از چندی پیش در حال ضبط شدن بوده فعلاً به حالت تعلیق در آمده، چون شركت Interscope تمایل دارد تا آلبوم امینم نخست منتشر شود. او همچنین گفت، امینم در آلبوم جدید او به نام Blue Cheese 'n' Coney Island حضور نداشته و طبق گفته ی Bizarre او درحال انجام كارهای مربوط به خودش است.
در مصاحبه ی دیگری در تاریخ 10 دسامبر 2007؛ یكی دیگر از اعضای شركت یعنی The Alchemist از امینم صحبت كرد. او ابراز كرد كه امینم هنوز در حال كار بر روی موسیقی رپ است و كارهای او همواره در سطح برتری قرار دارد. وی گفت: "امینم از بهترین های تاریخه، و همونطور كه می دونید كار اون با موسیقی رپ تموم نشده. منظورم اینه كه، ببین _ این امینمه و رپ كاریه كه اون باید انجام بده. من نمی تونم بگم كه او كی میاد یا نمیاد، ولی اینو بدونید كه امینم هر روز كه بیدار میشه...مسخ موسیقیه، و بدونید كه داره چیز فوق العاده ای می سازه.
در 26 دسامبر 2007، یكی از همكارهای شركت Aftermath یعنی Bishop Lamont ، بیان كرد دكتر.دری تعدادی از آهنگهای امینم از آلبوم جدیدش را برای او آورده. و مشخص است امینم دوباره در قالب "اسلیم شیدی" قدیمی برگشته، و از آلبوم جدید امینم واقعاً هیجان زده است.
طی گفتگویی رادیویی، Obie Trice گفت آلبوم تازه ی امینم كامل شده، و تا قبل از تابستان 2008 رسماً پخش خواهد شد.

نظرات( ) | ارسال نظر
جمعه 12 بهمن 1386 | 11:02 ق.ظ | سینا قاسمی | ثابت لینک

مطالب اخیر
ترجمه ی آهنگ Kenji از Fort Minor
Fort Minor - Kenji - Lyrics
Are we done yet? - Movie
26 نکته پیرامون زندگی امینم
5 تا بیت از 50Cent
پیرامون Ice-Cube
بیت B*** Please II
D12 - D12 World
XZibit - Weapons of Mass Destruction
آهنگ اشکم از داغون، فیتو، تیتان و ان جی جی
Kelis - Milkshake + Remix
تک آهنگ های جدید از عرفان
والپیپر های جدید 50 Cent
دانلود بیت آر اند بی
دانلود آلبوم Pre-King Mathers از امینم

Main Menu

Main PageMessageAdd to Favorite listE-MailYahoo MessengerHip.HopBoy@yahoo.comYahoo StatusOur Email Address is:Hip.HopBoy@yahoo.comRSS RSS Atom

Atom
سینا قاسمی
رمض رمضانیان

Categories
NewsEssays PicturesVideosMovies

Archives
اسفند 1386 بهمن 1386 دی 1386 آذر 1386

Search

This site
Other sites
برای عضویت در سایت نام و ایمیل خود را وارد كنیید

Powered by WebGozar


Our Logo

وب سایت ملی موسیقی هیپ هاپ، آر اند بی، رپ و رگی

وب سایت ملی موسیقی هیپ هاپ، آر اند بی، رپ و رگی


Friends
وبلاگ مخصوص گروهای رپ
وبلاگ مخصوص گروهای رپ
وبلاگ مخصوص گروهای رپ
موسیقی راک
سینمای جهان
مرکز طراحی و آمورش فرش دستبافت
بزرگترین سایت تفریحی در ایران
.:: تبلیغات رایگان شما ::.
وبلاگ بزرگ لورد پی سی

عضو جستجوگر سایتها و وبلاگهای فارسی زبان

برای تبادل لینك از طریق این لینك با ما تماس حاصل كنید

Polls


Statistics

Pages
وب سایت ملی موسیقی هیپ هاپ، آر اند بی، رپ و رگی